MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Blansko - 19. dubna 2024   17:00

Otrokovice
Otrokovice
47' Jovanović  • 74' Krakovčík
2:1
(0:0)
Blansko
Blansko
76' Tulajdan
Otrokovice
Kalina – Krakovčík (C), Pernatskyi, Dano, Jovanović, Slovák, Sami, Weber (90+2. Vintr), Galus, Pecuch (71. Dostál), Russmann (21. Kuběna)
Gröger – Vychodil, Sekulič, Al-Taei
Drozdy – Tomanec, Petr
Stadion Otrokovice
Blansko
Nešetřil – Chyla, Blažík (64. Rajčinec), Porč, Kocůrek (64. Šedivý), Jambor, Feik (46. Moses Gimsay), Sedlák, Smrčka (C), Studený, Tulajdan
Kubica – Psota, Novák, Koffi Kouakou

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký víkend a třeba zase někdy na počtenou.
Celek z Otrokovic zajíždí o příštím víkendu na půdu Uničova, to na Blansko čeká další hostující duel, tentokrát na půdě Znojma.
Zápas 24. kola Moravskoslezské fotbalové ligy mezi Zlínskem a Blanskem skončil lépe pro domácí fotbalisty, kteří zvítězili 2:1.
V prvním poločase jsme na branku čekali v Otrokovicích marně, nejblíže k ní byl Oleksandr Pernatskyi, ale míč na poslední chvíli vykopl z lajny obránce. Své kvalitní příležitosti nevyužili ani Jovanović se Samim. Blansko bylo v druhé polovině poločasu aktivnější, ale brankáře Kalinu pořádně neohrozilo.
Vstup do druhé půle vyšel domácím skvěle, neboť po přihrávce Martina Pecucha překonal brankáře Nešetřila domácí útočník Veljko Jovanović – 1:0. Hosté se poté snažili o vyrovnání, jenže to se příliš nedařilo, naopak na druhé straně zvýšil na 2:0 po centru z levé strany kapitán Zlínska Martin Krakovčík. Dvougólové vedení ale vydrželo svěřencům kouče Davida Rojky jen dvě minuty, protože v 76. minutě si vzal míč Jiří Tulajdan a snížil na 2:1. Ke konci základní hrací doby měli domácí velkou šanci na zvýšení náskoku v podobě pokutového kopu, který ale útočník Jovanović neproměnil. V závěru se Blansko snažilo o vyrovnávací gól, který ale už nepadl a Zlínsko tak vyhrává na svém stadionu nad Blanskem 2:1.
90+3'
90+3'
Zakončení kapitána Smrčky končí v náručí Kaliny, tohle už vypadá pro domácí dobře.
90+2'
Blansko bude rozehrávat z poloviny hřiště, možná poslední šance na vyrovnání.
90+2'
Střídání v týmu FC Zlínsko:
ze hřiště odchází Weber, přichází Vintr.
90+1'
Žlutou kartu za faul ve středu hřiště vidí Souamene Dano (Zlínsko).
90+1'
Domácí Jan Kuběna faulován, následně musí odejít za postranní čáru Weber, kterého už chytají křeče.
90'
Jovanović v ofsajdu, hrají znovu hosté.
90'
Hostující Moses Gimsay přihrává míč brankáři Nešetřilovi, začíná 90. minuta.
89'
Penaltu si vzal Veljko Jovanović, ale neproměnil. Dobrý zákrok gólmana Nešetřila, pokračuje se za stavu 2:1.
88'
Ale chvíli nato už to penalta po faulu na Dostála je!
88'
Veljko Jovanović byl na hraně pravidel zastaven v pokutovém územím Chylou, ale penalta to není.
87'
Při brejku na druhou stranu nepředal Jovanović míč Dostálovi, rozehrává zase Blansko.
86'
Blansko podniklo rychlý brejk, na jehož konci byl Moses Gimsay, ale jeho zakončení do protipohybu Kaliny se nepovedlo a míč skončil v autu.
86'
Z dalšího rohu nastřeloval míč Galus na přední tyč, ale obrana hostů míč zblokovala.
85'
Tomáš Weber byl u míče dříve než gólman Nešetřil a přihrál před odkrytou branku, kde se ale k míči neprobil Jovanović.
85'
Tento Weberův centr se ale příliš nepovedl a končí až v zámezí.
84'
Po rozehrávce druhého rohu byl u opačné lajny poslán na zem Fabrice Sami, sudí Drozdy píská faul a Zlínsko má standardku.
84'
Galusův centr našel hlavu Krakovčíka, který ale nastřelil jen hlavu obránce, další roh.
83'
Jovanovićův průnik zastavuje za cenu rohového rohu hostující stoper Ondřej Porč.
82'
Zlínsko poté zamířilo do rychlého brejku, který zakončoval Tomáš Weber, míč propadl brankáři Nešetřilovi, ale z postranní čáry míč odkopnul jeden z vracejících se obránců Blanska!
81'
Následně se faulem u lajny prezentoval Fabrice Sami.
81'
Centr ze značky rohového kopu odvrátil Pernatskyi, jenže pouze k hráčům Blanska.
80'
Jamborův centr raději odvrací na roh na zadní tyči Kuběna, Zlínsko je znovu docela pod tlakem.
80'
Na zemi teď zůstal po zákroku Tomáše Chyly Michal Galus, sudí Drozdy píská faul.
79'
Radim Dostál už si chystal míč k zakončení, ale nakonec míč až k brankáři Nešetřilovi nedostal.
78'
Znovu jsme viděli akci Blanska před Kalinou, který ale hlavičku Rajčince v pohodě chytá.
78'
Fabrice Sami se snažil odpovědět střelou z hrany šestnáctky, ale minul branku.
76'
Blansko právě vstřelilo branku!
Je sníženo na 2:1, ještě není nic jistého! První přihrávku sice Tobiáš Slovák ještě zblokoval, jenže poté se k míči dostal JIŘÍ TULAJDAN a zblízka překonal brankáře Kalinu – 2:1.
76'
Kuběna se před Gimsaye dostal k balonu a následně přihrál Dostálovi, který ale nevystřelil.
75'
Pro hosty je to možná tvrdý direkt, neboť v posledních minutách byli aktivnější. Jenže fotbal se hraje na góly.
74'
Tým Zlínsko právě vstřelil branku!
Zlínsko sice bylo v posledních minutách pod tlakem, ale nakonec střílí druhou branku! Roh rozehráli domácí nakrátko, následný Dostálův centr letěl někam do prostoru, kde se nacházel Fabrice Sami a hlavně MARTIN KRAKOVČÍK, od kterého se balon nakonec odrazil do sítě – 2:0! Asistence: Radim Dostál.
72'
Blansku se rozehrávka vůbec nepovedla a naopak na druhé straně měl tutovku po přihrávce Samiho střídající Dostál, ale zblízka brankáře Nešetřila nepřekonal.
72'
Jan Kuběna tentokrát dobře splnil svou defenzivní práci, uvidíme ale roh Blanska.
71'
ze hřiště odchází Pecuch, přichází Dostál.
71'
V Otrokovicích konečně přestali pršet, čehož ale teď hosté nevyužili, neboť jim je pískán ofsajd.
70'
Weber sice získal míč, ale následně jej jen odevzdal domácímu obránci Chylovi.
70'
Přihrávka Rajčince mířila na nabíhajícího Gimsaye, naštěstí pro domácí obranu ale byl tento pas až příliš dlouhý.
69'
Fabrice Sami kolem pravé lajny neprošel, od něj se ale nakonec míč odráží do zámezí.
68'
Michal Galus nastřelil jednoho z hostujících fotbalistů, Zlínsko vhazuje.
67'
Další centr odvrátil Krakovčík, při brejku na druhou stranu hledal Sami přihrávkou Webera, ale od něj se nakonec míč odrazil mimo hrací plochu.
67'
Michal Galus zkusil zakončení přímo na branku, ale hostující gólman Nešetřil dobře zasáhl a vyrazil balon.
66'
Na druhou stranu následně utekl Martin Pecuch a byl kousek před šestnáctkou faulován, Zlínsko má k dispozici zajímavou standardku.
65'
Přihrávka na střídajícího Šedivého byla až příliš dlouhá, Slovák dobře zasáhl.
64'
Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Blažík, přichází Rajčinec,
ze hřiště odchází Kocůrek, přichází Šedivý.
64'
Domácímu Oleksandru Pernatskému byl odpísknut faul, střídá Blansko.
63'
Kuběnův nákop odvrací do autu jeden z hostujících stoperů, vhazuje tedy obránce Zlínska s číslem 2.
62'
Střela Filipa Kocůrka zpoza šestnáctky nebyla příliš povedená, brankář Kalina měl lehkou práci.
62'
Konečně už trochu ustává déšť, teď již lehce mrholí.
61'
Martin Krakovčík včas odkopl balon, který si nakonec uzmul Pecuch, jenže jeho následný centr byl tečován mimo dosah domácích hráčů.
60'
Po rohu znovu centroval Gimsay, následný přetažený centr ubránil dobře Dano a poté se nechal faulovat.
60'
Další Gimsayův centr srazil ve skluzu kapitán Zlínska Krakovčík, další rohový kop.
59'
Blansko rozehrálo roh nakrátko, následně ale byl centr na Kocůrka až příliš dlouhý. Domácí stoper Slovák jen nechal míč odskákat za brankovou čáru.
58'
Gimsayův centr sražen do zámezí, Blansko bude kopat roh.
58'
U postranní lajny teď byl odpískán faul Pernatskému, který s rozhodnutím nesouhlasí, ani nic s tím nenadělá.
57'
Křižná střela střídajícího Mosese Gimsaye minula vzdálenější tyč, za stálého deště bude rozehrávat brankář Kalina.
56'
Samiho centr sice zpracoval Pecuch, ale Kuběna ani Jovanović se k zakončení nedostali.
56'
Veljko Jovanović sice svůj osobní souboj prohrál, ale bránící obránce odhlavičkoval míč jen do autu.
56'
Rozhodčí Drozdy ještě dopísknul faul na Pernatského, proto rozehrává domácí tým.
55'
Michal Galus zastavil přihrávku na nabíhajícího útočníka, následně se ještě hosté udrželi u balonu, ale nakonec se od Tulajdana odráží míč do zámezí.
54'
Další Studeného centr odvrací Kuběna, následně otáčí hru Pernatskyi.
53'
Michal Galus pustil k balonu Studeného, avšak Blansko nakonec nedokázalo zakončit.
53'
Po přihrávce Studeného centroval nejlepší střelec hostů Martin Sedlák, ale jen velmi nepřesně.
52'
Mezitím v Otrokovicích i nadále prší, ale pomalu už začíná vylézat sluníčko – typické aprílové počasí.
51'
Tomáš Weber se ke střele po přihrávce Jovanoviće nedostal, Zlínsko zůstalo u míče, ale jejich útočná snaha končí nepřesnou střelou Pernatského.
51'
Domácího kapitána Krakovčíka zradil odskok balonu, avšak jej zastoupil Michal Galus.
50'
Martin Pecuch se k balonu nedostal, hraje soupeř z Jihomoravského kraje.
49'
Přetažený centr Porče našel osamoceného Tulajdana, kterého ale zblízka reflexivním zákrokem vychytal brankář Kalina! Z následného rohu Blansko zakončilo, ale jen vedle vzdálenější tyče.
48'
Sražená střela za střední vzdálenosti, hosté budou zahrávat roh.
47'
Domácí jdou zkraje druhé půle do vedení! Blansko zachycovalo v rozehrávce, následně přihrál Martin Pecuch do mezery osamocenému VELJKU JOVANOVIĆOVI, který zblízka překonal brankáře Nešetřila – 1:0! Asistence: Martin Pecuch.
46'
Fabrice Sami se po levé straně nedostal, Zlínsko ale udrželo balon a následný centr sklepával Jovanović, avšak pro Webera nepřesně.
46'
Do druhé půle už nezasáhne Tomáš Feik, jeho místo zaujme střídající Manji Moses Gimsay.
46'
Teď už přicházejí i hráči druhého týmu, spolu s triem rozhodčích.
Někteří domácí fotbalisté už se vrátili na hrací plochu, naopak na všechny hráče soupeře se stále čeká. Déšť ale stále neustal.
O poločasové přestávce začalo nad Otrokovicemi pršet, tak doufejme, že to bude jen přeháňka. V současné době ale prší vcelku silně.
Po první půli je stav zápasu Moravskoslezské fotbalové ligy mezi Zlínskem a Blanskem nerozhodný 0:0.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří měli několik příležitostí, ale v té největší zastavil obránce míč na brankové čáře. Své šance neproměnili Fabrice Sami či Veljko Jovanović. Ve zbytku prvního poločasu bylo lehce aktivnější Blansko, ale gólmana Kalinu k těžšímu zákroku nepřimělo.
45+1'
45+1'
Poslední sekundy prvního poločasu se odehrají na polovině Zlínska, které drží balon.
45'
Kuběnova přihrávka sice našla Jovanoviće, který ale z úhlu vyběhnutého brankáře nepřekonal.
45'
Feikův centr z pravé strany končí v náručí brankáře Kaliny, který s rozehrávkou nespěchá.
44'
Danův nákop byl až příliš dlouhý a končí u gólmana Blanska Nešetřila.
44'
Krakovčík se v roli posledního dostal včas před Jambora, ale poté odkopl balon jen za postranní čáru.
43'
Průnik Jambora zastavil obránce Galus, následný brejk raději zastavují hosté za cenu faulu.
42'
Pernatského nákop byl nepřesný a mířil jen do autu, pomalu se blíží poločasová přestávka.
41'
První žlutou kartu zápasu vidí domácí Fabrice Sami, který nedovoleně atakoval při rozehrávce brankáře Nešetřila.
40'
Po hezké prostrkávačce od Samiho centroval Galus, jenže jeho centr byl sražen na roh.
40'
Samiho centr byl sražen Feikem do zámezí, hraje domácí celek.
39'
Jeden z hostujících obránců odvrací míč před Pecuchem do autu, vhazuje střídající Kuběna.
39'
Míč sice propadl za Jovanoviće na Webera, který ale hlavičkoval jen do prostoru, kde nebyli jeho spoluhráči.
38'
Nákop kapitána Smrčky se odráží od nohy Tomáše Feika do zámezí, odkopávat bude brankář Marek Kalina.
37'
Zlínsko v posledních minutách nehraje moc dobře, naopak Blansko je daleko více na balonu.
36'
Pronikajícího Studeného zastavil dobře Tobiáš Slovák, který dnes nehraje vůbec špatně.
35'
Srbského útočníka domácích zastavuje zdvižený praporek pomezního, rozehrávat bude Blansko.
34'
Jovanović míč neudržel, Blansko zaútočilo a na konci akce byl Dan Jambor, brankář Kalina však do akce nemusel.
34'
Důležitý obranný zákrok si teď připsal stoper Slovák, který zastavil hostujícího Studeného skluzem.
33'
Na druhé straně byla střela Jovanoviće zblokována, domácí ještě drželi míč, ale teď už hraje soupeř.
32'
Tobiáš Slovák trefil jen Sedláka, který poté přihrál na Tomáše Chylu, který však pálí nad branku.
32'
Hosté rozehrávají od vlastní brány, Zlínsko už nenapadá tak aktivně, jako na začátku zápasu.
31'
Hosté rozehráli nakrátko, následný centr Porče odvrací snad nejmenší hráč na hřišti Souamene Dano.
30'
Blansko teď předvedl velmi pohlednou kombinační akci, centr na osamoceného Sedláka však na poslední chvíli zblokoval stoper Slovák. Roh pro Blanenské.
29'
Blansko se po rohu snažilo ještě zahrozit, ale vše řeší odkopem Oleksandr Pernatskyi. Poté však fauluje domácí Weber, hosté znovu u míče.
28'
Feikův centr zblokoval Sami, ale i tak zůstali hosté v držení míče. Po chvíli obehrávání šestnáctky navíc získali svěřenci kouče Vorlického rohový kop.
27'
Jovanović si dobře předkopl balon, u kterého byl nejdříve Fabrice Sami, avšak ten se ke střele nedostal. Následný Danův nákop neudržel právě fotbalista z Pobřeží Slonoviny na hrací ploše.
26'
Hostující Martin Sedlák byl nedovoleně zastaven ve středu hřiště.
25'
Krakovčík sice po rohu dostal balon do sítě, ale kvůli předchozímu faulu branka nemůže být uznána.
25'
K Weberově centru se nedostal Pernatskyi, ale uvidíme další otrokovický roh.
24'
Simon Student ubránil Pecucha jen za cenu autu, vhazovalo Zlínsko, ale po následném nepřesném nákopu vrátí balon do hry Blanenští.
23'
Veljko Jovanović si dobře přebral balon a poté byl faulován, uvidíme standardku pro Zlínsko.
22'
Útočnou snahu Blanska přerušuje faul na Slováka, ale protiakci na druhou stranu přerušil zase ofsajd.
21'
ze hřiště odchází Russmann, přichází Kuběna.
21'
Michal Galus za sebe nepustil Feika, následný odkop Slováka ale zamířil jen do zámezí.
21'
Před Martinem Sedlákem odkopnul balon domácí kapitán Krakovčík.
20'
Zlínsko od začátku působí aktivněji, avšak v posledních minutách se dostává do útoku častěji Blansko.
19'
Robert Russmann lehce zachyboval při rozehrávce, ale domácí gólman Kalina míč včas odkopnul.
18'
Přihrávka Dana Jambora na nabíhajícího Studeného byla až příliš dlouhá a končí v zámezí.
18'
Ondřej Porč si na Krakovčíka nepřišel, naopak znovu útočí domácí.
17'
Nepříejmný Feikův centr proletěl celým pokutovým územím, následné zakončení Kocůrka bylo sraženo do rukavic brankáře Kaliny.
16'
Po souboji bez míče skončil na zemi Souamene Dano, ale sudí Drozdy faul nepíská a nechává útočit hosty.
15'
Z rohu Zlínsko neuspělo, naopak rychle míří na druhou stranu soupeř.
14'
Michal Galus se skvěle uvolnil a nacentroval, jeho následnou pobídku si málem srazil do vlastní brány gólman Nešetřil, avšak nakonec skončil hrací předmět na horní síti.
14'
Tomáš Weber nedovoleně zastaven Tulajdanem, znovu může rozehrávat domácí Zlínsko.
13'
Martin Pecuch míč na hrací ploše nestihl, vhazovat budou hostující fotbalisté.
13'
Galusův centr ale byl příliš přetažený, Sami ještě chvíli míč udržel, ale ne na dlouho. Ani Blansko však z brejku nezahrozilo.
12'
Samiho přízemní centr ztečoval obránce Porč na další rohový kop.
12'
Následně je pískán faul na Dana, hraje zase domácí celek.
11'
Danův dlouhý aut prodloužil Slovák k Pernatskému, od kterého se balon příhodné odrazil, ale jeden z obránců Blanska míč zastavil přesně na brankové čáře! Tohle už hodně zavánělo!
10'
Zlínsko působí v prvních minutách výrazně aktivněji, naopak Blansko mnohokrát před brankou Kaliny nebylo.
9'
Velmi dobrou práci teď předvedl Martin Pecuch, který vybojoval míč a následně nabídl balon k centru Webera, na druhé straně však Sami míč nezasáhl.
9'
Domácí útočník Jovanović si proti obránci Blažíkovi pomohl lokty, je pískáno.
8'
Fabrice Sami se po levé straně až k brance neprobil, rozehrává brankář hostů.
8'
Hostující Simon Studený se kolem čtyř hráčů domácího celku neprosadil, rozehrává zase Zlínsko.
7'
Oleksandr Pernatskyi se nadvakrát k hlavičce nedostal, napodruhé mu navíc byl pískán ofsajd.
6'
Standardka byla rozehrána nakrátko, následný centr byl lehce tečován a skončil znovu v zámezí. Druhý roh.
6'
Obrana hostů zatím působí velmi laxně, další centr servíroval Pecuch, jenže trefil jen obránce. Roh pro domácí.
5'
Zlínsko vstoupilo do utkání aktivně, tentokrát utíkal sám na brankáře Blanska Fabrice Sami, zblízka ale nedokázal gólmana Nešetřila přelobovat!
4'
Avšak ani svěřenci kouče Vorlického zakončit nedokázali.
4'
Weberův pas za obranu zastavil stoper Blažík, útočí hosté z Jihomoravského kraje.
3'
První šance zápasu! Po centru z pravé strany zakončoval osamocený Veljko Jovanović, ale balon zblízka poslal nad břevno Nešetřilovy branky!
2'
Pernatskyi v souboji dvou šestnáctek ztratil míč, hosté však dlouho v držení balonu nezůstali.
2'
Jovanović sice prohrál souboj, jenže následně se i tak Zlínsko dostalo k míči, avšak Sami byl ubráněn za cenu autu.
1'
Akce Blanska ale končí faulem na Webera, který neušel oku hlavního sudího Drozdyho.
1'
První výkop do zápasu provedli hosté, kteří hned s prvním nákopem na útočnou polovinu. Bude se vhazovat.
1'
Hráči obou týmů přicházejí na hrací plochu, kam je dovedlo trio rozhodčích.
Dnešní utkání asi bude doprovázet typické aprílové počasí – chvíli nad Otrokovicemi svítí sluníčko, občas ale přijde i déšť.
Hlavním rozhodčím dnešního utkání byl zvolen Luboš Drozdy, kterému na čarách budou asistovat Josef Tomanec a Petr Mayer. Delegátem dnešního zápasu byl vybrán Jaroslav Krajča.
Úvodní rozcvičení obou celků už proběhlo, teď se hráči ještě ne chvíli odebrali do kabin, kde dostanou poslední instrukce k utkání.

FC Zlínsko: Kalina – Krakovčík (C), Pernatskyi, Dano, Jovanović, Slovák, Sami, Weber, Galus, Pecuch, Russmann
Náhradníci: Gröger – Vintr, Vychodil, Kuběna, Sekulič, Dostál, Al-Taei
Trenér: David Rojka

FK Blansko: Nešetřil – Chyla, Blažík, Porč, Kocůrek, Jambor, Feik, Sedlák, Smrčka (C), Studený, Tulajdan
Náhradníci: Kubica – Šedivý, Psota, Rajčinec, Novák, Koffi Kouakou, Moses Gimsay
Trenér: Jiří Vorlický

Rozhodčí: Drozdy – Tomanec, Petr.
Na podzim se oba celky potkaly na půdě Blanska. Dlouho to v tomto zápase vypadalo na remízu, ale nakonec se diváci přeci jen jedné branky dočkali, a to v 89. minutě, když prolomil gólové mlčení střídající teprve devatenáctiletý záložník František Čejka, pro kterého šlo o první (a dosud jedinou) branku v MSFL. Blansko tak vyhrálo nad Zlínskem 1:0.
Poslední ligová výhra Zlínska se pak datuje až do roku 2016, když tehdejší klub pod názvem FC Viktoria Otrokovice vyhrál nad svým soupeře těsně 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil Tomáš Mlýnek, který dnes hraje za Vsetín.
FK Blansko
Dnešní soupeř Zlínska se nachází na jedenácté příčce tabulky Moravskoslezské fotbalové ligy. Z dosavadních třiadvaceti odehraných duelů získali blanenští fotbalisté solidních 31 bodů za devět výher a čtyři remízové výsledky. Fotbalisté z tohoto města severně od Brna se mohou opřít o relativně stabilní výkonnost a v poslední době také o čtyřiadvacetiletého záložníka Martina Sedláka, který v posledních sedm utkáních nasázel parádních šest gólů a s celkovými devíti brankami patří k nejlepším střelcům ligy. Pět gólů za Blansko v letošním ročníku vstřelili ještě dva hráči – útočník Jiří Tulaydan a záložník Šimon Studený, který u Blanenských hostuje z Prostějova.
V posledním ligovém duelu přivítali fotbalisté Blanska na své půdě Hranice. Po prvním bezbrankovém poločase poslal šest minut po změně stran do vedení domácí Martin Sedlák, avšak hosté dokázali odpovědět v 67. minutě po trefě Vymětalíka. Dlouho se zápas schyloval k remíze, jenže ve třetí minutě nastavení zařídil vítězství domácích střídající Ondřej Šedivý a rozjásal domácí fanoušky. Blansko tak získalo doma tři body za výhru 2:1.
FC Zlínsko
Celek z Otrokovic zažívá nadprůměrně povedenou sezonu. Svěřenci kouče Davida Rojky se totiž nacházejí po třiadvaceti kolech na skvělém třetím místě se ziskem 43 bodů, navíc jen s tříbodovou ztrátou na první B-tým Baníku Ostrava. Zlínsko se může pochlubit skvělou defenzivní hrou, neboť dosud obdržela obrana otrokovických fotbalistů jen dvaadvacet branek, což je druhé nejmenší číslo v soutěži. Nejvíc gólů za klub nasázel na podzim útočník David Kašpárek, ten ale v zimě přestoupil do Baníku, a tak je v této chvíli nejlepším střelcem Zlínska se třemi brankami ukrajinský záložník Oleksandr Pernatskyi.
V posledním ligovém kole Zlínsko zajíždělo do Karviné, kde se utkalo s místním B-týmem jinak prvoligového klubu. Hosté ztráceli do tohoto zápasu na soupeře pouhé tři body, takže se mohli v případě výhry na svého soka dotáhnout. A to se také povedlo, když jedinou branku zápasu zaznamenal karvinský Kaká, který se, k jeho smůle, trefil do vlastní sítě. Druhý poločas hodně také ovlivnilo vyloučení domácího Motyčky, který viděl přímo červenou kartu. Zlínsko v závěru ubránilo těsnou výhru a domů vezlo tři body.
Příjemné páteční odpoledne při zápasu 24. kola Moravskoslezské fotbalové ligy. Od 17 hodin na sebe narazí ambiciózní Zlínsko, které se stále drží snu o postup do druhé ligy, a hostující Blansko. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.